O nás

SikSilk má přesně to, co od oblečení na každý den očekáváme – jedinečný styl, kvalitu, komfort a funkčnost. Je to značka, která má tvář a jasnou vizi. Proto jsme se rozhodli nabídnout ji i vám.

muzi-tricka-resized-final

O SikSilk

Značku SikSilk založili roku 2012 tři britští kamarádi, kteří žili sportem a bavila je streetwear móda. Jejich prvním produktem byly baseballové čepice, brzy ale nabídku rozšířili o celou kolekci pánského oblečení. Inspirací jsou jim přední světoví sportovci, kteří SikSilk také od samého počátku podporují. Patří mezi ně například Lionel Messi, Lewis Hamilton nebo Cristiano Ronaldo.

Kombinaci stylové streetwear módy a sportovního oblečení si rychle oblíbili lidé po celém světě. Dnes už SikSilk najdete ve 141 zemích. Jejich cílem ale není jen prodávat oblečení. Hlavní vizí je vytvořit hnutí mladých lidí, kteří budou aktivní a kreativní. Proto SikSilk symbolizuje sebevědomí, odvahu a dynamiku. Přidáte se i vy? #jointhemovement

Do vize SikSilk patří i udržitelnost. Jejím cílem je použít k uvedení kolekce 2021 udržitelné materiály a certifikovanou organickou bavlnu.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz